Publikācijas

Sešas lieliskas migrēnas grāmatas labākai dzīvei


Vai kravā jau čemodānus savam ilgi gaidītajam ceļojumam? Vai varbūt gulta Tev ir pieāķēta pie kājas, jo jau atkal moka migrēnas lēkme? Jebkurā gadījumā - Tu vari iemācīties, kā mazināt savas ciešanas, mācoties no šīm lieliskajām grāmatām! Jā, protams, internetā var atrast tonnām veselības padomu un ārstēšanās metožu, tomēr Tu nekad nevari zināt, vai šī informācija patiešām ir zinātniski pierādīta un nav ievietota tikai komerciālos nolūkos.

Cilvēki mums bieži prasa, kādas grāmatas par galvassāpēm un migrēnu mēs iesakām. Un tirgū, patiesi, ir liels piedāvājums - gan labo, gan slikto piemēru. Nozīmīgākais izaicinājums, ar ko sastopas pat labās un uz apjomīgu pētījumu bāzi balstītas grāmatas, ir uzturēt informāciju pietiekami augstā līmenī, ar to saprotot - aktuālu informāciju. Ņemot vērā ātrumu, kādā iznāk jaunākie pētījumi par migrēnu, tas ir patiess apgrūtinājums.

Investē dažas stundas sava laika kādā no zemāk minētajām grāmatām, un Tu dāvanā saņemsi vairākas dienas, kuras kalendārā varēsi atzīmēt kā bez-migrēnas dienas! Pat ja Tu neesi īsts grāmatu tārps, iesakām ķerties klāt audiogrāmatām. Zemāk atradīsi arī linkus, kas Tevi aizvedīs uz e-veikalu Amazon, kur vari iegādāties šīs grāmatas. Turklāt par katru nopirkto grāmatu, noteikti procenti no peļņas tiek ziedoti migrēnas pētījumu veikšanai un attīstībai. Šī ir, kā mūsu britu draugi saka, win-win situācija! Dažas no šīm grāmatām ir pieejamas arī e-grāmatas formātā un ir daudz labāka izvēle par visām sensacionālajām, ātras izveseļošanās sološajām precēm, ko esam redzējuši internetā.

Ņemiet vērā, ka visas grāmatas, ko esam apskatījuši, ir angļu valodā. Diemžēl.
 

Migrēnas prāts un ķermenis - visaptverošs gids, kas atklās Tavas migrēnas mistēriju

C.M. Shifflett

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Tā sniedz detalizētu ieskatu visos neskaitāmajos veidos, kā migrēna spēj ietekmēt mūsu ķermeni un prātu, integrējot vispārpieņemtas medicīnas un fizioterapijas metodes. Tā arī apskata dažādas teorijas par asinsvadu sistēmas, neiroloģiskajiem, ķīmiskajiem un muskuļu cēloņiem un izraisītajiem efektiem (vai defektiem), kas balstās zinātnisku pētījumu rezultātos. 
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/migraine-brains-and-bodies-a-comprehensive-guide-to-solving-the/
 

Dziedē savu migrēnu: 1-2-3 programma, kas ņems virsroku pār tavām sāpēm

MD David Buchholz

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Grāmatu uzrakstījis lieliskais ārsts no Džona Hopkinsa Medicīnas universitātes, salaužot analīzei migrēnas mehānismus atkarībā no to izraisītājfaktoriem. Tāpat viņš piedāvā arī migrēnas diētu, ko vairāki cilvēki ir novērtējuši kā pārsteidzoši dziedinošu, lai gan daži citi - neiespējami skarbu un grūti panesamu. Acīmredzot, publika dalās divās pretēji noskaņotās grupās. Lai nu kā - šī grāmata ir pilna ar viegli uztveramām vadlīnijām profilaksei un pašārstēšanai.
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/heal-your-headache/#amazon-content-msg
 

Spēja sadzīvot ar galvassāpēm un migrēnu: ko ārsti Tev nestāsta, un kas Tev būtu jāzina

Teri Robert

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Tev būs grūti atrast kādu vēl zinošāku un pieredzējušāku cilvēku migrēnas jautājumos, kas nav studējis medicīnu un ieguvis doktora grādu, par Teriju Robertu. Arī viņa visu mūžu ir cīnījusies ar migrēnu, tādēļ var sniegt īpaši saprotošu un reālu skatu no iekšpuses. Grāmata ir praktisks gids no migrēnas pacientu aizstāves skatupunkta, pamatojoties uz pētījumiem un zinātniskiem datiem par šo saslimšanu, viņa sniedz iedarbīgus un viegli saprotamus padomus. Brīdinām jau iepriekš - visbiežāk šī grāmata tiek pasvītrota ik lapā un pārlasīta no vāka līdz vākam! Ar aktuālajām ziņām no Terijas Robertas var iepazīties portālā HealthCentral.com un citviet.
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/living-well-with-migraine-disease-and-headaches-what-your-doctor/#amazon-content-msg
 

Migrēna: izpratne par šo izplatīto saslimšanu

MD Oliver Sacks

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Oriģinālais sējums par migrēnu, ko sarakstīja slavenais Ņujorkas Universitātes neirologs Olivers, ir viens no migrēnas definēšanas un tās ārstēšanas nozīmīgākajiem stūrakmeņiem mūsdienu medicīnas ainā. Atpazīstamību iemantojis par savu talantu klīniskajā prozā, dr. Saks ir autors grāmatai “Awakenings”, pēc kuras motīviem vēlāk tapusi arī filma. Tā atklāj vairākas migrēnas izpausmes visdažnedažādākajās formās, ieskaitot paralīzi un halucinācija no spilgtākajām pēdējā laika lietām. Oriģināli izdeva 1985.gadā, tomēr tā ir atjaunoti pārplubicēta nesenākā pagātnē.
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/migraine/#amazon-content-msg
 

Prāts, kas plašāks par debesjumu: migrēnas dienasgrāmata

Andrew Levy

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Naratīvs, kādu Tu varētu sagaidīt vien no īpaši neparasta angļu valodas meistara, turklāt tas ir plaši atvērts logs uz ikdienu migrēnas nomocītas personas dzīvē. Autors ir ne vien profesors, bet arī vīrietis, tādēļ - ja Tu esi vīrietis un Tev šķiet, ka par savu migrēnu vislabprātāk klusētu vēl pāris gadus, šeit atradīsi kompāniju! Pie kam šo grāmatu iespējams klausīties audiogrāmatas formā!
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/a-brain-wider-than-the-sky-a-migraine-diary/
 

Migrēnas brīnumainā diēta: bez-cukura, bez-glutēna Paleo diēta, kas samazinās iekaisuma procesus ķermenī un atbrīvos no galvassāpēm

Josh Turknett MD

Kādēļ mums patīk šī grāmata: Neviena diētas grāmata nav vērta ne centa, ja tā nav radīta attiecīgi laikam, kurā dzīvojam un kamēr uzņemtais ēdiens un tā uzturvērtības ir konstanti mainīgas. Kamēr grāmatā “Dziedē savu migrēnu” tiek iekļautas sabalansēta uztura vadlīnijas, šī grāmata piedāvā lēkt ar galvu pa priekšu ēdiena pasaulē, lai beidzot iemācītos atrast un izprast tur apslēptos koraļļus: mierinātāj-ēdiena ietekmi uz dedzināšanas sajūtu vēderā un zarnu-smadzeņu mijiedarbību. Turklāt grāmata ir ļoti praktiska ar reālām receptēm, kas ļaus izmantot ēdienu ārstēšanās nolūkos.
Iegādāties var šeit: http://migraineagainstore.com/the-migraine-miracle-a-sugar-free-gluten-free-ancestral-diet-to/#amazon-content-msg
 

Brīdinām:

Negaidi brīnumus, vērtē progresu. No šīm grāmatām Tu saņemsi sapratni, veselīgus ieteikumus, uzmundrinājumu un ticību, ko visu vari izmantot, lai spētu dzīvot labāk (vai vieglāk). Tomēr tā būs cīņa - nepārtraukta -, kurā katram ir jābūt sava krusta nesējam. Ieguvumi? Tu iemācīsies savaldīt sāpes, pirms tās paspēj pārņemt visu Tavu ķermeni un dzīvo Tavā vietā.

Izmēģini vienu ideju reizē! Dod sev laiku, lai pārstrādātu iegūto informāciju, izmēģinātu kādu jaunu ieteikumu, pārliecinātos par to, kā Tavs ķermenis uz to reaģē. Bet neliec sev vilkt buru uz visām četrām debespusēm! Tādā veidā ne vien nenoskaidrosi, kas īsti Tev der vislabāk, bet arī, ļoti iespējams, radīsi jaunas veselības problēmas. Šis ir garš ceļš. Un nozīmīgākais tajā ir progress!
 

Avots: https://migraineagain.com/6-migraine-books-worth-reading-this-season/

Kategorijas