Uzturs – vislabākās zāles

Praktiskā nodarbība – veselīgu, gardu un viegli pagatavojamu ēdienu meistarklase

Lai arī par veselīgu uzturu tiek runāts ļoti daudz, ne visiem ir skaidrs, ko tas īsti nozīmē. Nereti vārdu salikums "veselīgs uzturs" tiek uztverts pārāk vispārīgi, aizmirstot par tā patiesi būtisko lomu cilvēka dzīvē. 

Veselīgus ēšanas paradumus nevar izveidot vienas dienas laikā, tāpēc svarīga ir paša cilvēka motivācija un pakāpenisku pārmaiņu ieviešna dzīvesveidā. Esam pārliecināti, ka šis process labāk sokas, ja apkārt ir tikpat motivēti kolēģi, jo, kā zināms - komandā ir spēks! Piedāvājam uzņēmumiem ēdienu gatavošanas meistarklases, ko vada mūsu zinošās uztura speciālistes. Arī veselīgs ēdiens var būt baudāms un viegli pagatavojams!

  • Idejas brokastīm
  • Ātri pagatavojamas uzkodas
  • Ātrā maltīte pēc garas darbadienas, ja nav cepeškrāsns vai plīts
  • Dažādu salātu variācijas

Kontaktpersona: Agita Lazdiņa
Tālrunis: 29 469 750
E-pasts: agita.lazdina@vivendicentrs.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz