Bezmaksas atbalsta iespējas cilvēkiem no Ukrainas

Bezmaksas atbalsta iespējas cilvēkiem no Ukrainas

Miljoniem cilvēku Ukrainā ir spiesti piedzīvot realitāti, kurā cīņa par brīvību un neatkarību noris nehumānā un nepieņemamā veidā.

Veselības centra "Vivendi" speciālisti piedāvā bezmaksas psihiatru, psihoterapeitu un psihologu psihoemocionālo atbalstu un ārstu konsultācijas angļu un krievu valodās.

Bezmaksas atbalsta saņemšanai var pieteikties ikviens cilvēks, kas, bēgot no kara Ukrainā, ir nonācis Latvijā. Tāpat palīdzību sniegsim arī Latvijas valstspiederīgajiem iedzīvotājiem, kas dzīvo Ukrainā.

Cilvēkiem, kuriem nav iespējams ierasties klātienē, tiek piedāvātas arī attālinātās konsultācijas (Skype, WhatsApp, Zoom u.c.).

Lai vienotos par konsultācijas laiku un datumu, lūdzam zvanīt pa tālr.: 204 51 777 vai rakstīt e-pastu uz: info@vivendicentrs.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz