Jauna speciāliste mūsu komandā – uztura un KBT ĒT metodes speciāliste

Jauna speciāliste mūsu komandā – uztura un KBT ĒT metodes speciāliste

Lailas sirdslieta ir uztura psiholoģija. Darbā speciāliste fokusējos uz attiecību sakārtošanu ar ēdienu un sava ķermeņa uztveri, strādājot gan ar ēšanas traucējumiem, gan palielināta/pazemināta svara korekciju, kas varētu būt radusies emocionālas ēšanas vai kompulsīvās pārēšanās rezultātā.

Ārste ir guvusi padziļinātas zināšanas un praktisku pieredzi šajā jomā, tostarp personīgi saskaroties ar ēšanas traucējumiem, tādējādi rodot izpratni par uztura emocionālajiem aspektiem un ceļu uz atveseļošanos.

Laila sniedz uztura konsultācijas cilvēkiem ar dažādām hroniskām slimībām (sirds-asinsvadu, gremošanas trakta, elpceļu saslimšanas, 2. tipa cukura diabēts), kā arī konsultē ar uzturu saistīto sportisko mērķu sasniegšanā un sniedz palīdzību ikvienam, kas ir motivēts mainīt un uzlabot savus uztura paradumus, lai dzīvotu veselīgāk un pilnvērtīgāk.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR SPECIĀLISTI

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz