Grupu nodarbības

Grupu nodarbības

Grupu nodarbības ir vairāk nekā skaļa mūzika, ātras kustības un iedrošinājuma izsaukumi, kas ir redzami un dzirdami gandrīz ikkatrā sporta zālē. Nodarbības grupās palielina motivāciju un pilnvērtīgu nodošanos aktivitātēm, uzlabo sociālās prasmes, sniedz psiholoģisko atbalstu un pat papildus enerģijas devu. Nāc un pārliecinies pats par to! 

Veselības centrs "Vivendi" piedāvā vairākas grupu nodarbības: 

  • Ārstniecisko vingrošanu (vidēja intensitāte) – nodarbības laikā tiek veikti vispārattīstoši vingrojumi sertificēta fizioterapeita vadībā, kuri, galvenokārt, vērsti uz korsetes muskulatūras nostiprināšanu. Tiek uzlabots rumpja dziļās muskulātūras spēks un smazinās muguras sāpes. Īpaši iesakām šo nodarbību sēdoša darba veicējiem un cilvēkiem ar stājas problēmām, taču laipni aicināts ir ikviens, kurš vēlas uzlabot savu fizisko un emocionālo pašsajūtu.
  • Fiziskās sagatavotības treniņu (vidēja/augsta intensitāte) – nodarbības laikā tiek veikti vispārattīstoši vingrojumu kompleksi sertificēta fizioterapeita vadībā, kas vērsti uz ķermeņa muskulatūras nostiprināšanu un spēka palielināšanu. Nodarbība būs piemērota ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fiziskās sagtavotības līmeni un pašsajūtu.  

 

Skatīt nodarbību grafiku

 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz