Algologs (sāpju ārsts)

Algologs (sāpju ārsts)

Algologs jeb sāpju ārsts izprot dažādus sāpju sindromus, kuri pavada slimību lielāko daļu. Sāpes ir brīdinājuma signāls, ka organismā kaut kas nav kārtībā, līdz ar to tās ir nepieciešamas, lai cilvēks izdzīvotu. Tikai saņemot brīdinājumu par organisma darbības traucējumiem, iespējams reaģēt un tos ārstēt. Tomēr sāpju iemesli ir ļoti dažādi un sāpes atšķiras.

Algologs ir mācījies ārstēt sāpju sindromus, izmantojot medikamentus un kombinējot ar fizioterapijas un psihoterapijas metodēm, kas vislabāk darbojas kompleksi, jo ilgstošas sāpes ir komplicētas un attīstās, iesaistoties gan ķermeniskām izjūtām, gan emocijām. Protams, nav iespējams ārstēt tikai sāpju sindromu, neņemot vērā slimību, kas sāpes izraisa, tādēļ algologs sadarbojas ar atbilstošu speciālistu komandu.

Galvassāpju ārsta speciāla interese ir galvassāpes - gan migrēna, gan cita veida galvassāpes. Nereti pacienti lieto daudz pretsāpju zāļu, kas lielā daudzumā ir kaitīgas organismam un pašas izraisa galvassāpes. Galvassāpju ārsts prot ārstēt dažādas, tai skaitā medikamentu pierašanas izsauktas galvassāpes.

Galvassāpes reizēm ir citu slimību simptoms, piemēram, kakla muskuļu saspringums, paaugstināts asinsspiediens, depresija, trauksme, infekcijas, nepareizs uzturs, vitamīnu nepietiekamība un tamlīdzīgi, tādēļ galvassāpju ārsts nozīmē izmeklēšanu.

Sāpju un galvassāpju ārstēšanā izmanto medikamentus, ārstniecisko vingrošanu, fizioterapiju, psihoterapijas metodes un nepieciešamības gadījumā nervu un trigerpunktu blokādes.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz