Ķermeņa masas noteikšana

Ķermeņa masas noteikšana

Ķermeņa masas noteikšana ar bioimpedances metodi

Ar bioimpedances metodi tiek noteikta ķermeņa tauku masas attiecība pret kaulaudu un muskuļu masu, kā arī analizētas ķermeņa audu proporcijas. Procedūra ķermeņa masas mērījuma noteikšanai neaizņems ilgu laiku – ar maiņstrāvas (elektrodu) palīdzību tiek iegūta tūlītēja un datorizēta ķermeņa proporciju mērījumu izdruka, kas palīdzēs uztura speciālistam noteikt diagnozi un piemērotāko ārstēšanas metodi.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz