Beatrise Upeniece

Beatrise_Upeniece_uztura_specialiste_Vivendi_centrs_.png

Beatrise Upeniece

Uztura speciāliste

Sabalansēts un pilnvērtīgs uzturs ir viens no stūrakmeņiem cilvēka veselības veicināšanā, tomēr ceļš uz to dažkārt mēdz būt pārbaudījumu un nezināmā pilns. Konsultācijās izmantoju individuālu un holistisku pieeju, lai ilgtspējīgi uzlabotu ne tikai cilvēka uztura paradumus, bet arī attiecības ar ēdienu.

Mana sirds lieta kā uztura speciālistei un kosmētiķei ir dažādu ādas stāvokļu uzlabošana ar uztura palīdzību. Sniedzu konsultācijas problemātiskas ādas, Acne Vulgaris, psoriāzes, rozācijas, kā arī citu ādas stāvokļu un saslimšanu gadījumā pusaudžiem un pieaugušajiem.

Konsultēju ēšanas traucējumu gadījumā, un izmantoju kognitīvi-behaviorālās terapijas paņēmienus, lai cilvēkiem palīdzētu pārvarēt ēšanas traucējumus un attīstītu pozitīvu attieksmi pret ēdienu, sevi un savu ķermeni. Tāpat spēju palīdzēt dažādu hronisku saslimšanu gadījumā (sirds un asinsvadu slimības, podagra, PCOS, aptaukošanās u.c.) un profilaksē.

Veidojot personalizēto ēdienkarti un sniedzot rekomendācijas, man ir svarīgi, ka konkrētajam cilvēkam izstrādātais plāns ir reāli izpildāms. Veselīgam uzturam nav jābūt apgrūtinošam, bet gan organiski jāiekļaujas cilvēka ikdienā, veidojot ilgstpējīgus paradumus, kas palīdz sasniegt un uzturēt vēlamos rezultātus.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas fakultāte, bakalaura profesionālais grāds veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikācija, 2020.gads

Centre for Research on Eating Disorders at Oxford, CBT-E kursi ēšanas traucējumu ārstēšanā, 2023.gads

Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola, profesionālā vidējā izglītība ar kvalifikāciju “kosmētiķis”, 2023.gads


Profesionālā pieredze

SIA “OnPlate” pirmsskolas un skolas vecuma bērnu un jauniešu izglītības programmas par uzturu pasniedzēja (2020.g.– 2022.g.) un veselīga uztura meistarklašu vadītāja Rīgas iedzīvotājiem (2023.g.- tagad)

Kosmētiķe un profesionālās kosmētikas zīmolu trenere SIA “Medexy”

Ēdienkaršu sastādīšana dažādu projektu ietvaros

Ilggadēja sportiste, Latvijas Vieglatlētikas izlases dalībniece

Konferenču un semināru apmeklēšana veselības aprūpes jomā


Dalība asociācijās

Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre.


Publikācijas/video

Publikācija: "Ceturtdaļa ogļhidrātiem un olbaltumvielām. Kā saplānot "veselīgo šķīvi""". 

Publikācija: “Kā ar sezonāliem rudens produktiem stiprināt savu imunitāti?”


Valodu prasmes

Latviešu un angļu 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz