Daiga Zadināne

Daiga_Zadinande_kliniska_psihologe_Vivendi_centrs.png

Daiga Zadināne

Klīniskā un veselības psiholoģe

Bez grūtībām attīstība nav iespējama – tās ir pilnvērtīgas cilvēka dzīves būtiska sastāvdaļa. Grūtību risināšana ietver drosmi tās ieraudzīt, nosaukt, risināt un nepieciešamības gadījumā vērsties pēc papildu palīdzības. Cilvēku dzīves ir ļoti dažādas – katram ir sava ģenētiskā bāze, temperaments, pieredze, zināšanas un prasmes, apkārtējā fiziskā un sociālā vide, ko papildina kultūras un laika konteksts. Katra cilvēka dzīves ceļš ir unikāls, turklāt tas nav ne labs, ne slikts, ne pareizs, ne nepareizs – tas vienkārši ir. Vienam, lai veicinātu savu attīstību, nepieciešams apstāties sava ceļa vidū, citam uzsākt kustību, vēl citam – mest līkumu, veikt asu pagriezienu vai iemīt jaunu taku. Iespējams, mūsu ceļi krustosies vai kādu brīdi iesim blakus.

Strādāju no psiholoģiskās perspektīvas – veicu psihoizglītošanu saistībā ar daudzveidīgām psihiskās veselības grūtībām un palīdzības iespējām, strādāju ar motivāciju, vajadzībām, resursiem, emocijām, pārliecībām, vērtībām, jaunu prasmju apguvi, domāšanas un uzvedības modeļu maiņu, pēc nepieciešamības veicu krīzes intervenci, paškaitējuma, atkarību profilaksi u.c.
Izmantoju dažādas studijās un kvalifikācijas paaugstināšanas kursos iegūtas, kā arī ikdienas praksē pārbaudītas pieejas un metodes, kuras rūpīgi izvēlos un apvienoju, orientējoties uz katra individuālā klienta vajadzībām un problēmu specifiku.


Pakalpojumi

Psiholoģiskā konsultēšana (pieaugušajiem un bērniem no 14 g.) – īpaši veidots dialogs ar mērķi palīdzēt risināt konkrētas psiholoģiskas grūtības un krīzes, uzlabot labsajūtu, mazināt ciešanas, veicināt izaugsmi.

Psiholoģiskā izpēte (pieaugušajiem un bērniem no 14 g.) – mērķtiecīga intelekta, kognitīvo (izziņas) procesu, personības, sociāli emocionālās jomas un/vai uzvedības novērtēšana.

Lekcijas, semināri par dažādām psihiskās veselības tēmām.


Izglītība

Profesionālā maģistra grāds psiholoģijā, klīniskā un veselības psihologa kvalifikācija (Latvijas Universitāte, 2020), reģistrācija Psihologu reģistrā nr. 7001332, apliecība par speciālajām zināšanām bērnu tiesību aizsardzības jomā nr. 83667 (LPMC).

Regulāri apmeklēju profesionālās supervīzijas, izglītojos kovīzijās, kā arī piedalos vietējās un starptautiska mēroga ar psihisko veselību saistītās apmācībās, semināros, konferencēs.


Profesionālā pieredze 

Privātprakse – psiholoģiskā konsultēšana, psiholoģiskā izpēte.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Konsultatīvā nodaļa – bērnu, viņu vecāku un dažādu abalsta speciālistu konsultēšana multidisciplinārā komandā, atbalsta sistēmas pilnveide bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē.

Rīgas Sociālais dienests, Atkarību profilakses sektors – pieaugušo un bērnu konsultēšana atkarību, uzvedības, emocionālo un citu grūtību gadījumos.

Nodibinājums Psiholoģijas nodaļas palīdzības centrs (klīniskais psihologs studiju prakses ietvaros).

VSIA Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs (klīniskā psihologa asistents studiju prakses ietvaros).

Rīgas Teikas vidusskola (izglītības psihologa asistents studiju prakses ietvaros).


Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz