Dr. Aleksandrs Orlovskis

Dr_Aleksandrs_Orlovskis_rezidents_psihiatrija_Vivendi_centrs.jpg

Dr. Aleksandrs Orlovskis

Psihiatrs

Veselība ir katra cilvēka labklājības pamats un esmu gandarīts, ja kādam varu palīdzēt. Veicu akūtu un hronisku dažāda spektra psihisko traucējumu diagnostiku un ārstēšanu (nemiers, depresija, trauksme, panikas lēkmes, miega, ēšanas traucējumi, fobijas, psihozes u.c.). Veicot terapijas korekciju, spēju palīdzēt gan vieglu, gan arī smagu psihisko saslimšanu gadījumā. Katram pacientam sastādu individuālu izmeklējumu un terapijas plānu, piemērojot optimālāko un atbilstošāko ārstēšanas risinājumu. 


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Rezidentūra psihiatrijas specialitātē, 2019.g. – 2023.g. 

Latvijas universitāte, Medicīnas fakultāte, ārsta diploms, 2019.g.

Regulāri piedalos un papildinu zināšanas semināros, konferencēs un kongresos


Profesionālā pieredze

AS “Veselības centru apvienība”, 2020.g. – pašlaik

VSIA "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs", ārsts rezidents psihiatrijā, 2019.g. – pašlaik

Latvijas Pacientu un veselības nevalstisko organizāciju atbalsta centrs, vieslektors par garīgo veselību, depresiju un trauksmi, 2018.g.

Darba pieredze VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” Neiroķirurģijas klīnikas operāciju blokā, 2015.-2016.g.


Dalība biedrībās

Latvijas Psihiatru asociācijas biedrs

Latvijas Psihiatru asociācijas Jauno psihiatru sekcijas biedrs

Latvijas Universitāte, Medicīnas fakultāte, Psihiatrijas zinātniskā pulciņa vadītājs, 2018.-2019.g.


Publikācijas

Publikācija: Pārtikas piedevu ietekme uz psihisko veselību. Latvijas ārstu biedrības žurnāls „Latvijas ārsts” 2019, Marts: 22-25

Publikācija: Trauksme. Bieži sastopama, izaicinoša diagnostikā. Doctus.- Nr.5 [218], 2019

Publikācija: Latvijas Universitātes 77. Starptautiskā zinātniskā konference. Rīga, Latvija. “Appearance concerns and the Body Dysmorphic Disorder Questionnaire rates in healthy adults”, tēžu krājums publicēts kā žurnāla "Medicina"

Zinātniskā publikācija: Neirotiskās ekskoriācijas


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz