Dr. Jevgenijs Dmitrijevs

Jevgenijs_Dmitrijevs_psihiatrijas_rezidents_Vivendi_centrs.jpg

Dr. Jevgenijs Dmitrijevs

Psihoterapeits

Sniedzu individuālas konsultācijas pieaugušajiem un pusaudžiem. Strādāju ar  trauksmes, garastāvokļa, pašvērtējuma traucējumiem, stresa un adaptācijas traucējumiem, personības izaugsmes grūtībām, attiecību problēmām, izsīkuma un izdegšanas sindromu, somatoformiem, ēšanas, miega un seksuāliem traucējumiem, neauglību, piedzīvotu vardarbību.

Darbā izmantoju psihodinamisko, atbalsta un krīžu psihoterapiju. 

Medicīnas studiju laikā apmeklēju psihoterapijas un psihiatrijas pulciņus, Latvijas internistu biedrības sēdes. Pašlaik aktīvi interesējos par kognitīvi biheiviorālo terapiju, kā arī ģimenes un pāru terapiju.

Uzskatu, ka psihoterapija ir process, kas vērsts uz emociju apzināšanos un savu pagātnes pieredžu atrisināšanu.

 


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Rezidentūras studiju fakultāte,  rezidentūra psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā, no 2019. g. līdz 2023. g.

Rīgas Stradiņa universitāte, ārsta grāds, iegūts 2019.g.  


Darba pieredze:

Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika, no 2019. g. 


Valodu prasmes

Latviešu, krievu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz