Dr. Kristīne Kosareva

Dr_Kristine_Kosareva_rezidente_psihoterapija_Vivendi_centrs.png

Dr. Kristīne Kosareva

Rezidente psihoterapijā, psihosomatiskajā medicīnā

Reizi pa reizei mēs visi piedzīvojam kādus nepatīkamus mirkļus un izjūtas, un tas ir tikai normāli. Tomēr, ja aizvien biežāk šķiet, ka nākas aizmaldīties pašam savā dzīvē, iespējams, ir jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista. Ilgstoši atrodoties tādā stāvoklī, tiek izjutas ciešanas, tiek piedzīvota vilšanās sajūta, rodas konflikti un citas grūtības. Cilvēkam īsti nav skaidrs, kas notiek patiesībā un kāpēc tiek piedzīvotas šādas izjūtas. Vēršoties pēc profesionālas palīdzības, tiek meklētas gan atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, gan arī problēmas cēlonis.

Ja Jums rodas problēmas attiecībās, ir apātija, depresija, bailes, atstumtības sajūta un citas dzīves grūtības, esiet aicināti uz individuālo konsultāciju – gan pieaugušie, gan pusaudži. 

Terapija palīdzēs izprast, kas ar Jums notiek, tā palīdzēs sakārtot domas, jūtas un uzlabot kopējo veselības stāvokli, kā arī atbrīvoties no neirozēm, fobijām, panikas lēkmēm, miega vai ēšanas traucējumiem u.c.

Nereti tieši aizspriedumi, mīti un aplami pieņēmumi, piemēram, par to, ka "Es pats ar visu varu tikt galā" traucē vērsties pēc psihoemocionālā atbalsta un terapeitiskās palīdzības pie speciālista. Pārvarot bailes un vēršoties pie psihoterpeita, Jums izdosies mazināt stresu, emocionālās svārstības, problēmas attiecībās, depresiju, mānijas, ēšanas traucējumus, panikas lēkmes, psihosomatiskas saslimšanas u.c.


Izglītība

  • Latvijas Universitāte (LU) rezidentūra psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā, no 2021.g. līdz šim brīdim
  • LU Medicīnas fakultāte, iegūts ārsta grāds, 2021.g. 
  • Meksikā un Francijā, ERASMUS apmaiņas programma medicīnas studijās, 2019.g. un 2020.g.

Profesionālā pieredze

  • Ārste-rezidente psihoterapijā, Latvijas psihosomatikas, psihoterapijas un psihodinamiskās psihiatrijas centrs, no 2021.g. 
  • Brīvprātīgais darbs "Baltic HIV", no 2019. līdz 2020.g.
  • Brīvprātīgais darbs "LaMSA", no 2017. līdz 2021.g. (psihoedukācija)
  • Regulāri apmeklē Latvijas Ārstu biedrības, Latbijas Ārstu psihoterapeitu asociācijas un citas konferences Latvijā un ārzemēs.

Dalība biedrībās

  • Latvijas Ārstu Psihoterapeitu Asociācijas veicinātājbiedrs
  • Latvijas Medicīnas Studentu Asociācija (LaMSA)

Valodu prasmes

Latviešu, krievu, angļu un poļu valoda.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz