Rezidents narkoloģijā
Praktizējot narkoloģijas specialitātē, svarīgi ir iedziļināties atkarības cēloņos, pievēršot uzmanību to ārstēšanai. Ne vienmēr šāds terapijas modelis ir tik pašsaprotams. Psihisko saslimšanu, tai skaitā, atkarību stigmatizācija ir liels šķērslis atbrīvotai klienta komunikācijai ne tikai ar ārstu, bet arī ar draugiem un ģimenes locekļiem. Aizspriedumu un nedrošības dēļ, liela sabiedrības daļa izvairās no medicīniskās palīdzības saņemšanas psihiskās veselības jomā. Tādēļ ārstēšanas procesā lieku uzsvaru uz uzticību, izpratni un atklātību, kā arī uz pierādījumiem balstītām terapijas metodēm.
Rīgas Stradiņa universitāte. Rezidentūra narkoloģijas specialitātē 2017.g – šobrīd
Rīgas Stradiņa universistāte, medicīnas fakultāte, ārsta grāds. Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms, 2017.g.
Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centrs, ārsts rezidents, 2017.g. – šobrīd.
Pieredze, strādājot ar akūtu psihotisku, garastāvokļa un neirotiskā spektra traucējumu pacientiem psihiatriskajā stacionārā, uzņemšanas nodaļā. Pieredze narkoloģijas stacionārā un ambulatorajā nodaļā.
SPKC “Konsultatīvais tālrunis smēķēšanas atmešanas jautājumos”, konsultants. 2019.g. –2020.g.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieks, no 2016.g. Praktizējošs ārsts-stažieris, 2017.g.–2018.g.
Praktizējis pacientu aprūpē Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas anestezioloģijas nodaļā un Sirds ķirurģijas intensīvās terapijas nodaļā, 2012.g.–2016.
Latvijas Narkologu asociācijas biedrs.
LPA Jauno psihiatru sekcija.
Latviešu, krievu, angļu un vācu (sarunvalodas līmenī) valoda