Iveta Brence

Iveta_Brence_psihologe_Vivendi_centrs.png

Iveta Brence

Klīniskā psiholoģe

Dzīves laikā katrs piedzīvo dažādus apstākļus un notikumus, kuri var radīt sajūtu, ka dzīve vairs nerit kā iepriekš, valda sarežģītas un smagas emocijas un  ir grūtības izprast, kas tieši nogājis greizi un ko ar to visu darīt. Tādos brīžos varētu palīdzēt drosmīga atzīšanās sev, ka ar paša spēkiem ir par maz, un būtu nepieciešams speciālista atbalsts, lai kopīgiem spēkiem meklētu citu skatpunktu, stiprinātu pārliecību paša spējām veidot savu dzīvi, apgūtu jaunas, noderīgas prasmes, ieviestu noturīgas pārmaiņas un piedzīvotu nozīmīgas uzvaras.

Katram cilvēkam ir savs, unikāls dzīves stāsts un es būtu pagodināta palīdzēt tapt šī stāsta labākai versijai. Konsultēju pieaugušos un pusaudžus saistībā ar krīzes situācijām, trauksmi, panikas lēkmēm, nomāktību, depresiju, ilgstošu stresu, pašcieņas un pašvērtējuma grūtībām, attiecību sarežģījumiem un konfliktu risināšanu, emociju vadības un problēmu risināšanas grūtībām, psiholoģiskām traumām, sērām un zaudējumiem, kā arī citām grūtībām. Savā darbā pielietoju katram klientam individuāli piemērotu palīdzības metožu un tehniku kopumu.

Padziļināti profesionāli interesējos par psiholoģisko un emocionālo veselību pusmūžā un senioru vecumposmā, kā arī psiholoģisko atbalstu hronisku saslimšanu gadījumos. Manas pētnieciskās intereses saistās ar pašvērtējuma un pašcieņas veidošanos un stiprināšanas iespējām, līdzjūtības pret sevi nozīmi un attīstīšanu, sociālo trauksmi un perfekcionismu.


Izglītība

Latvijas Universitāte, profesionālā maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā

Latvijas Universitāte, bakalaura grāds psiholoģijā

Regulāri papildinu zināšanas profesionālās tālākizglītības semināros, meistarklasēs un konferencēs


Profesionālā pieredze

Veselības centrs “Možums 1” – darbs rehabilitācijas speciālistu komandā, psiholoģiskā konsultēšana un psiholoģiskā izpēte

Terapijas centrs “Skaņas un mūzika” – psiholoģiskā konsultēšana un izpēte

Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs, ambulatorais centrs “Pārdaugava” – psiholoģiskā izpēte


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz