Liene Grantiņa

Liene_Grantina_gimenes_psihologe_Vivendi_Centrs.jpg

Liene Grantiņa

Klīniskā un veselības psiholoģe

Esmu plaša profila psihologs, kas strādā ar ģimenēm un bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, ar dažādām psihoemocionālām, saskarsmes vai uzvedības problēmām u.c., kā arī ar organizācijām, organizāciju kultūras uzlabošanai un darbinieku apmierinātības ar darbu veicināšanai.

Padziļinātas zināšanas par cilvēka izcelsmes būtību esmu ieguvusi Latvijas Universitātē kā teologs un reliģijas un ētikas pedagogs. Saskaroties ar bērnu, vecāku un pedagogu grūtībām vai problēmām skolā, studēju gan praktisko psiholoģiju, gan biznesa psiholoģiju. Praktiskās psiholoģijas jomā īpašu uzmanību veltot ģimenēm ar bērniem, audzināšanas grūtībām, psihoemocionālām problēmām, vardarbībā cietušiem bērniem, hiperaktivitātei un UDHS bērniem, bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī bērniem ar mācīšanās grūtībām.

Darbā ar pieaugušajiem izmantoju kognitīvi orientētās konsultēšanas metodes, kas ir vērstas uz to, lai palīdzētu atrast cilvēkiem risinājumus savām problēmām, cīņai ar negatīvām domām, atrodot iekšējos resursus un gūstot spēkus veidot jaunu nākotni vai sasniegt rezultātus.

Psihoterapeits Valērijs Siņeļņikovs ir teicis: „Mēs paši radam savas slimības, situācijas ar cilvēkiem, ar darbu, ar naudu un daudz ko citu. Bet ja mēs paši radam savu pasauli, tātad mēs to varam arī mainīt. Novēršot problēmas cēloņus un veidojot ko jaunu, varam sākt dzīvot daudz pilnīgāk un laimīgāk.”

Bieži vien mūsu problēmu cēlonis ir mūsu negatīvā domāšana un emocijas, mainot savu attieksmi pret lietām un sākot domāt pozitīvāk mēs varam mainīt lietu kārtību ap sevi un radīt savu pasauli skaistāku un gaišāku.

Darbā izmantoju:

  • Vudkoka- Džonsona Kognitīvo spēju testu, intelekta noteikšanai.
  • Personības un emocionālās sfēras izpētes metodes bērniem un pieaugušiem.
  • Uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma noteikšana un korekcijas metodes.
  • Psiholoģiskās traumas pazīmju noteikšanas metodes vardarbībā cietušajiem bērniem un pieaugušajiem.
  • Terapeitiskās tehnikas vardarbībā cietušiem bērniem.
  • Smilšu spēļu terapijas metodes.
  • Marte Meo metodes.
  • Pasaku terapijas metodes u.c.

Izglītība

Smilšu spēles terapijas apmācība pie vadošajiem Latvijas speciālistiem Smilšu spēļu terapijas biedrībā Rīgā

Pasaku terapijas metodes apmācības pie Pasaules vadošās Pasaku terapijas metodes praktizētājas, pasniedzējas Jeļenas Beļinskajas (Baltkrievija), Moreno institūts, 2018

Profesionālā maģistra grāds psiholoģijā, psihologa kvalifikācija Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijā, 2016.g.

Marte Meo metodes praktizētāja, ko izveidojusi Maria Aarts (Nīderlande) vecāku konsultēšanā, ar mērķi palīdzēt pieaugušajiem ar bērnu veidot atbalstošu komunikāciju. Latvijas Universitāte, pie vadošā Latvijas Marte Meo terapeita, pasniedzēja Gata Buša, 2012.

Biznesa psiholoģijas studijas, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, 2011.g.

Reliģijas un ētikas pedagoga kvalifikācija, Latvijas Universitātē, 2007.g.

Humanitāro zinātņu studijas Teoloģijā un reliģiju zinātnēs, Latvijas Universitātē, 2006.g.


Profesionālā pieredze

Lienes Grantiņas privātprakse Rīgā un Saulkrastos, 2019.g.

Saulkrastu novada domes Sociālā dienesta konsultatīvais un veselības psihologs, 2015.-2019.

Valmieras SPII „Bitīte” izglītības un veselības psihologs, 2016.-2018.

Izglītības psihologs Saulkrastu, Zvejniekciema vidusskolās, 2015.-2016.

Bērnu tiesību aizsardzības komisijas locekle, 2015.-2016.

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas Logopēdiskā un psiholoģiskā centra izglītības psihologs (Stāķu, Rankas, Tirzas, Kr. Valdemāra, Druvienas pamatskolās, Bērzu sākumskolā un Lizuma vidusskolā. T.sk. Tirzas pirmskolā, Lizuma pirmskolā, Gulbenes 1.PII, Druvienas pirmskolā un Kr. Valdemāra pirmskolā.), 2011.-2014.       

Stāķu pamatskolas izglītības psihologs, 2007.-2009.


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz