Marika Bērtule

Bērtule.jpg

Marika Bērtule

Klīniskā psiholoģe, kognitīvi-biheiviorālās terapijas (KBT) speciāliste

Veicu psiholoģiskās izpētes pieaugušajiem – kognitīvo spēju izpēti (dažādu saslimšanu, demences vai garīgas atpalicības gadījumos), personības un emocionālās sfēras izpēti, pēc speciālista nosūtījuma izpēti diagnozes precizēšanai u.tml. Izpētē izmantoju dažādas mazās metodikas, datorizētus testus, Latvijas Klīnisko Personības testu u.c. Sniedzu konsultācijas pieaugušajiem dažādu saslimšanu un grūtību gadījumos (depresija, trauksme, traumējošas pieredzes pārvarēšana, disociatīvie traucējumi). Konsultēšanā izmantoju kognitīvi- biheiviorālās terapijas, shēmu terapijas un citas metodes.
Vadu nodarbības un autorseminārus par dažādām ar psiholoģiju un psihisko veselību saistītām tēmām.


Izglītība

Doktora grāds klīniskajā psiholoģijā (LU).

Maģistra grāds pedagoģijā (LU).

Maģistra grāds finanšu vadībā (LU).

Sertifikāts kognitīvi-biheiviorālajā terapijā.

Apgūta shēmu terapija.

Aktīvi turpinu apmeklēt dažādus tālākizglītības un kvalifikācijas celšanas kursus.


Profesionālā pieredze

Šobrīd strādāju VSIA Ģintermuiža (klīniskais psihologs), privātpraksē (konsultēšana) un sadarbojos ar vairākām medicīnas iestādēm. Darbojos arī kā lektors Latvijas Universitātē, Psiholoģijas, Pedagoģijas un Mākslas fakultātē. Iepriekš gūta pieredze uzņēmējdarbībā un biznesa vadībā, strādājot dažādos starptautiskos uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs. Šī pieredze palīdz labāk izprast grūtības, ar kurām cilvēks sastopas dinamiskā un prasīgā darba vidē. Izstrādātas un vadītas lekcijas speciālistiem par disociatīvajiem traucējumiem un to diagnostiku, kā arī vispārizglītojošas lekcijas par izdegšanu, vardarbību, trauksmes mazināšanas prasmēm, suicīda risku un tā prevenciju.


Valodu prasmes

Latviešu, angļu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz