Vakances

Veselības centra "Vivendi" specializācija ir stresa un neveselīga dzīvsveida izraisītu veselības traucējumu ārstēšana. "Vivendi" galvenās darbības jomas ir: mentālā veselība, ēšanas traucējumi, sāpju terapija u.c. Mūsu speciālisti konsultē, veic klīnisko izmeklēšanu, profilaktiskās pārbaudes, ārstē un izglīto, tai skaitā par dzīvesstila pārmaiņu ieviešanu. 

   

ŠOBRĪD BRĪVU VAKANČU NAV!

Lūdzam ņemt vērā, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlasi / konkursu norisi uz vakanto amatu vietām. Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam  SIA “Veselības centrs Vivendi” un saziņai ar Jums. Līdz darba tiesisko attiecību nodibināšanai norādītās apstrādes tiesiskais pamats ir personas piekrišana un to var atsaukt līdz atlases procesa beigām, sazinoties ar Datu pārzini.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz