Ēšanas traucējumi / liekais svars

Ēšanas traucējumi / liekais svars

Ēšanas traucējumi tiek definēti kā dzīvībai bīstams neirotisks stāvoklis, kuru raksturo tādas saslimšanas kā:

Lielākoties ēšanas traucējumu pamatā ir pacientu neatrisinātās psihoemocionālās problēmas, kā rezultātā tiek ietekmēta organisma pareiza funkcionēšana.

Lai risinātu ēšanas traucējumu psihoemocionālās problēmas un atjaunotu organisma fizisko veselību, veselības centra VIVENDI speciālistu komanda izstrādās Jums piemērotāko ārstēšanos, kā arī piedāvās programmas pacientu grupām.

Neārstējot radušos ēšanas traucējumus, varam nodarīt neatgriezenisku kaitējumu savai veselībai. Lai uzzinātu vairāk par ēšanas traucējumiem un laicīgi tos diagnosticētu, kā arī uzsāktu ārstēšanu, iesakām iepazīties ar informāciju par ēšanas traucējumiem zemāk esošajās sadaļās: anoreksijabulīmija un kompulsīvā pārēšanās.

Speciālisti, kas var palīdzēt:

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz