Klīniskā un veselības psiholoģe
LV, ENG, GER
Visvērtīgākais, ko cilvēks var iedot cilvēkam, ir iedrošinājums, ticība otra spēkiem un cilvēcība. Reizēm tik vien ir vajadzīgs, lai taptu veselīgas pārmaiņas – viss pārējais jau ir ikvienā pašā.
Strādāju ar pacientiem ilgtermiņā, darbā izmantojot psihoanalītisko pieeju.
Palīdzu pacientiem atrisināt grūtības attiecībās, pagātnē piedzīvoto traumatisko pieredzi, jautājumus saistībā ar seksualitāti, sava ķermeņa un paštēla veselīgu izjūtu, pacientiem ar dzimumu disforiju un LGBTQ pacientiem, kā arī strādāju ilgtermiņā, lai risinātu pašreizējās ikdienas grūtības, kas saustītas, piemēram, ar trauksmi, depresiju, izdegšanu, ēšanas traucējumiem, emociju regulēšanas un uzmanības grūtībām.
Strādāju ar bērnu vecākiem saistībā ar uzvedības un emociju regulēšanas grūtībām, kā arī bērnu, pusaudžu un jauniešu seksuālo uzvedību.
Latvijas Universitāte, profesionālais maģistra grāds psiholoģijā – 2020
Latvijas Universitāte, bakalaura grāds psiholoģijā – 2016
Latvijas Universitāte, studijas komunikācijas zinātnē – 2005
Pašreizējās studijas:
Latvijas Universitāte, doktorantūras studijas sociālajā un organizāciju psiholoģijā; pētniecības tēma: bērnu, pusaudžu un jauniešu seksuālā uzvedība, robežu pārkāpšana un profesionāļu reaģēšana uz šo uzvedību
Būtiskākā papildu izglītība:
Institut International de Psychanalyse (IIP), Lakāniski orientētā psihoanalīze
British Isles DBT Training, Dialektiskā biheiviorālā terapija (DBT) pacientiem ar robežstāvokļa traucējumiem un emocionālas nestabilitātes iezīmēm.
Latvijas Universitātes lektore
Semināru vadīšana profesionāļiem par bērnu, pusaudžu un jauniešu seksuālo uzvedību sadarbībā ar biedrību “Papardes Zieds”; grāmatas “SENSOA Karogu sistēma. Kā reaģēt uz bērnu un jauniešu seksuālo uzvedību” redaktore un tulkotāja izdevumam latviešu valodā
Žurnāliste, redaktore un sabiedrisko attiecību un digitālā mārketinga speciāliste
VIDEO: Viltus ziņu ietekme uz psihoemocionālo veselību pandēmijas laikā
VIDEO: Kāpēc cilvēki ir tendēti pakļauties
VIDEO: Psiholoģiskā slodze klientu apkalpošanā un tirdzniecībā
Publikācija: Man ir mājas bērns. Kā tas ietekmē viņa attīstību?